Contact

Kuiper & Zn. Transport B.V.
Daltonstraat 8
1704 SX Heerhugowaard (Zandhorst III)
Telefoon: 072-5720151 (Op werkdagen van 8.00 uur tot 17.00 uur)

Om u beter van dienst te zijn hebben wij elke afdeling binnen ons bedrijf een eigen telefoonnummer toegekend. Door deze nummers te gebruiken heeft u direct de juiste afdeling aan de lijn, ook buiten kantooruren.

Sierteelt en Nacht Transport
072 5037003 (ook buiten kantooruren)
e-mail: sierteelt@kuipertransport.nl
Dit nummer beschikt over een voicemail box voor het inspreken van transportopdrachten voor het sierteelttransport in het weekend.


Dag Transport
 072 5037002 (ook buiten kantooruren)
e-mail: planning@kuipertransport.nl

Expeditie afdeling  072 5037001
e-mail: expeditie@kuipertransport.nl

Warehouse 072 5037004
e-mail: warehouse@kuipertransport.nl

Verkoop 072 5037005
e-mail: verkoop@kuipertransport.nl

Administratie 072 5037006
e-mail: administratie@kuipertransport.nl
e-mail: facturen@kuipertransport.nl (alleen voor het toesturen van uw facturen)

Werkplaats
e-mail: werkplaats@kuipertransport.nl

Direct contact

T. +31 (0)72 572 01 51

Kuiper_Transport_Call-to-action_Offerte_Button(met-tekst)